Advertising
Kelemen Hunor, după ce UDMR a fost lăsat în afara guvernării: „TOTUL este în aer! La IMPUSE nu se poate lucra”

Kelemen Hunor, după ce UDMR a fost lăsat în afara guvernării: „TOTUL este în aer! La IMPUSE nu se poate lucra”
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 13 iun. 2023, 21:10
Kelemen Hunor a reacționat, marți, după ce a fost lăsat în afara arcului guvernamental
Citește și
- 11:10AUR vrea să dea premierul și își asumă guvernarea, negocieri cu Nicușor Dan - SURSE
- 10:28Tensiuni în UE: Ungaria spune „nu” pactului de migrație. România, pusă în fața unor decizii importante
- 10:09Ilie Bolojan ar putea fi chemat la audieri, în 3 dosare DNA - SURSE
- 10:06Nicușor Dan convoacă consultări la Cotroceni pentru desemnarea unui nou premier: calendarul discuțiilor cu partidele
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News
























