Advertising
Urmărire ca în filme în Constanța. Un șofer băut a fugit de polițiști

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 9 mai 2026, 10:27
Un șofer de 37 de ani din Constanța a fost implicat într-o urmărire spectaculoasă pe străzile din cartierul Tomis Nord, după ce a refuzat să oprească la semnalele polițiștilor.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 09:09Trenurile, obligate să meargă mai încet din cauza caniculei din weekend. Vor exista întârzieri uriașe
- 08:40Restricţii de circulaţie, cauzate de caniculă
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News

























