Mai multe zone din Constanța rămân fără apă caldă
24 iun. 2022, 11:55
Actualizat: 24 iun. 2022, 11:55

Mai multe zone din Constanța rămân fără apă caldă
Articol scris de Scris de Realitatea de Constanta
Reînceperea furnizării energiei termice pentru prepararea apei calde de consum în cursul zilei de mâine,
Termoficare Constanța anunță că din cauza unor avarii apărute pe rețeaua de transport amplasate pe str. Stefăniță Vodă nr.2 și str.Soveja nr.104, nu se poate asigura deocamdată energie termică pentru prepararea apei calde de consum în zonele Grăniceri și Tomis Nord.
"Estimăm reînceperea furnizării energiei termice pentru prepararea apei calde de consum în cursul zilei de mâine, 24.06.2022," anunță reprezentanții companiei.
Dispecerat NON-STOP: 0241 616 792
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 13:32 - Gheorghe Piperea aruncă bomba: „Hold-up administrativ la CNA! Decizia împotriva Realitatea Plus, un abuz”. Se cere desființarea instituției
- 13:21 - CNA analizează solicitarea de rediscutare privind retragerea licenței Realitatea PLUS, la ora 13:30
- 13:15 - George Simion: "Decizia închiderii Realitatea e motivată politic. E un atac la democrație"
- 12:35 - Audiență record pentru Realitatea PLUS după decizia CNA: Rămânem alături de voi
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News










