Constanța. Bărbat împușcat la vânătoare

Constanța. Bărbat împușcat la vânătoare
Accidentul a avut loc pe un fond de vânătoare situat între localitățile Independența și Cerchezu
Un bărbat de 55 de ani a fost transportat la spital după ce a fost îmușcat accidental în timpul unei partide de vânătoare. Accidentul a avut loc pe un fond de vânătoare situat între localitățile Independența și Cerchezu
Astăzi, în jurul orei 16.15 polițiști din cadrul Secției 9 Rurală Topraisar au fost sesizați, prin apel 112, cu privire la faptul că, la un fond de vânătoare situat între localitățile Independența și Cerchezu, o persoană ar fi fost împușcată accidental. Deplasați la fața locului, polițiștii au constatat faptul că cele sesizate se confirmă, fiind vorba despre un bărbat, de 55 de ani, care, din primele informații, participa la o partidă de vânătoare, fiind lovit în picior, prin ricoșarea dintr-un copac a alicelor.
Bărbatul a fost transportat la spital în stare stabilă.
Polițiștii au întocmit un dosar penal, cercetările continuă pentru a stabili împrejurările în care s-a produs evenimentul.
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 18:58 - Mitul „administratorului model” Ilie Bolojan, spulberat de Curtea de Conturi
- 16:54 - Reacția lui Raed Arafat după ce un medic a fost agresat într-un spital din Maramureș
- 16:50 - Viscolul închide drumuri și lasă localități fără electricitate
- 15:26 - STB, „gaura neagră” a Capitalei: 10.000 de angajați și o politizare cronică pe banii bucureștenilor
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News
_4f88515c25_a3b9209761.webp)










