Advertising
Teroare într-o comună din Bistrița-Năsăud! O femeie a fost ucisă de urs după ce a plecat să aducă vacile de la pășunat

urs
Scris de Ionuț Nichita Publicat: 11 mai 2026, 17:48
Panică și revoltă într-o comună din județul Bistrița-Năsăud, după ce o femeie de 53 de ani a fost ucisă de un urs în timp ce mergea să aducă animalele de la pășunat. Localnicii sunt în stare de șoc și spun că trăiesc cu frică, mai ales că animalul ar fi atacat din nou chiar în aceeași zi.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:12Podul Giurgiu-Ruse, închis temporar sâmbătă după-amiază
- 14:33Decizie istorică în New York: primarul a blocat majorarea chiriilor pentru aproape un milion de locuințe
- 13:17ALERTĂ pentru românii care călătoresc în Venezuela după cutremurele devastatoare: a fost emisă o atenționare de călătorie
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News

























