Advertising
Crimă într-o comună din judeţul Constanţa
12 dec. 2019, 13:56
Actualizat: 12 dec. 2019, 13:56

Crimă într-o comună din judeţul Constanţa
Articol scris de Scris de Stavarache Stefania
I-a dat cu un lemn în cap
Un bărbat de 57 de ani, din comuna Oltina, judeţul Constanţa, şi-a bătut crunt concubina miercuri seara. Când s-a trezit joi dimineaţă, femeia era moartă. A fost sesizată Poliţia, bărbatul fiind acum, la audieri.
Potrivit informaţiilor, bărbatul şi-a bătut concubina în vârstă de 56 de ani. S-a culcat fără să-i pese de starea victimei. În cursul dimineţii şi-a dat seama că nu mai respiră. Bărbatul se află în custodia poliţiei, informează Inspectoratul de Poliţie al Judeţului Constanţa.Echipajul Serviciului de Ambulanţă Constanţa care s-a deplasat la faţa locului a constatat că victima prezintă multiple echimoze, traumatism cranio cerebral, hematom în regiunea parietală stângă, după ce a fost lovită cu un obiect de lemn. Criminaliştii au demarat cercetările la faţa locului.
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:32 - Emmanuel Macron cere o Europă mai puternică: „Nu ne mai putem baza pe protecția SUA”
- 20:54 - Propunere controversată din cercul lui Trump: Iranul respinge ideea înlocuirii cu Italia la Campionatul Mondial
- 20:08 - Nicușor Dan, după tensiunile din coaliție: „Știu ce s-a întâmplat, așteptăm demisiile și decidem”
Advertising
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News
Advertising
Advertising













