Simona Halep, apariție spectaculoasă la Shenzhen
25 oct. 2019, 19:38
Actualizat: 25 oct. 2019, 19:38

halep1
Articol scris de Scris de Stavarache Stefania
Simona Halep a reuşit să atragă toate privirile la tradiționala ședință foto, organizată în deschiderea turneului de Shenzhen. Îmbrăcată foarte elegant, a fost mereu cu zâmbetul pe buze.
”Este mereu ceva special să fiu aici. Este a șasea oară și sper ca de această dată să am evoluții mai bune decât la ultimele ediții și să mă bucur mai mult de tenis. Este mereu plăcut să ne îmbrăcăm așa. M-am bucurat astăzi că am avut ocazia să o fac, a declarat Simona.
Turneul Campioanelor de la Shenzhen, China, începe duminică. [gallery ids="93903,93904,93905"]Surs foto Simona Halep/facebook
Citește și:
- 10:45 - Rică Răducanu, devastat de durere: ”S-a dus Mircică al meu. Să le povestiţi, tată, la toţi cine a fost Mircea Lucescu”
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 18:18 - Românii protestează pașnic, miercuri, în fața sediului CNA. Oamenii sunt revoltați de decizia de suspendare a licenței realitatea Plus
- 16:41 - Situație critică pentru Mircea Lucescu: medicii au descoperit AVC-uri și trombembolism pulmonar
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News











