Femeia dispărută în mare, în Mamaia, a fost găsită

Femeia dispărută în mare, în Mamaia, a fost găsită
A fost găsită în această dimineață, decedată, între stabilopozii
Femeia căutată după ce a dispărut în apele agitate ale mării, a fost găsită în această dimineață decedată între stabilopozii digului din zona Pescarie.
Trei scafandrii de la ISU Constanța au reluat în această dimineață căutările femeii dispărute în mare,în zona Malibu.
Persoana găsită decedată ar fi angajată în cadrul bibliotecii Universităţii Ovidius și a fost dată dispărută miercuri, 18 august, în jurul orei 22.30.
Polițiștii Secției 2 au fost sesizați cu privire la dispariția lui LESNEANU IOANA-LILIANA, de 52 de ani, din municipiul Constanța. Aceasta a plecay în mod voluntar de la domiciliu, în data de 17 august a.c., fără a reveni.
Hainele, geanta și actele au fost găsite pe plajă încă din seara de 19 august.
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 16:44 - Turcia îl omagiază pe Mircea Lucescu: moment de reculegere la toate meciurile
- 16:22 - Interviu EXCLUSIV Ana Maria Păcuraru - Sara Qudah (CPJ): România intră în tiparul global al cenzurii administrative
- 15:43 - Papa Leon salută armistițiul din Iran: „Un semn de speranță”
- 14:59 - UEFA, decizie decizie de ultim moment după moartea lui Mircea Lucescu pentru meciurile din Champions League
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News











