Au fost reluate căutările marinarului dispărut în Dunăre, la Rasova

Au fost reluate căutările marinarului dispărut în Dunăre, la Rasova
Salvatorii ISU Dobrogea au reluat în această dimineață căutările brăileanului care a dispărut la data de 28 decembrie, în Dunăre, în dreptul localității Rasova.
Salvatorii ISU Dobrogea au reluat în această dimineață căutările brăileanului care a dispărut la data de 28 decembrie, în Dunăre, în dreptul localității Rasova.
Luni, 28 decembrie 2020, în jurul orei 9.30, un brăilean de aproximativ 60 de ani, angajat al Romnav Brăila, a fost dat dispărut în apele Dunării, în zona localității Rasnova, din județul Constanța. Acesta lucra mecanic pe nava Mondial, proprietate a Romnav, care se afla în marș în zonă. Bărbatul ar fi ieșit din cabină și s-ar fi îndreptat spre pupa navei, moment din care nu a mai fost văzut de nimeni.
Citiți și Marinar dispărut în apele Dunării. Autoritățile în alertă
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 21:28 - Kanye West, interzis în Marea Britanie din cauza declarațiilor antisemite. Festivalul Wireless, anulat
- 21:08 - A murit Mircea Lucescu. Cariera uriașă a celui mai titrat antrenor român
- 21:02 - Călin Georgescu, mesaj crucial după retragerea licenței Realitatea Plus: „Un abuz și o nedreptate periculoasă. Ora 20:55, președintele interzis de Sistem, în direct la Culisele Statului Paralel - LIVE TEXT
- 20:11 - George Simion, mesaj de forță de la tribuna Parlamentului: „Voi, puterea, ați închis Realitatea Plus”
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News











