Advertising
Șofer mort după ce a intrat cu mașina într-un copac
28 ian. 2019, 09:05

acc
Articol scris de Scris de Stavarache Stefania
Accident mortal de circulație în noaptea de duminică spre luni, petrecut pe DN 3, în localitatea Ciocârlia. Șoferul unui autoturism a pierdut controlul volanului și a intrat într-un copac.
Potrivit IPJ Constanța pe 27.01.2019, în jurul orei 00,00, un bărbat de 45 ani a condus un autoturism pe DN 3 prin localitatea Ciocârlia, dinspre Cobadin către Constanţa şi din cauza neadaptării vitezei la condiţiile de drum a pierdut controlul asupra directiei de mers, a părăsit carosabilul şi a intrat într-un copac după care s-a răsturnat în afara părţii carosabile. În urma accidentului a rezultat decesul la faţa locului a conducatorului auto care era singur în autoturism.[gallery ids="83212,83213,83211"]
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:22 - O dronă a explodat în Republica Moldova. Un localnic a alertat autoritățile care au demarat o anchetă și au izolat locul
- 08:11 - Sărbătoare 8 iunie: Începutul Postului Sfinților Apostoli Petru și Pavel
- 08:08 - Nouă persoane, rănite în SUA într-un schimb de focuri produs în apropierea bazei de pregătire a naționalei de fotbal a Angliei
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News














