Advertising
Dispărut după revenirea în țară, căutat de poliție!
12 ian. 2021, 15:15

Dispărut după revenirea în țară, căutat de poliție!
Poliţişti din cadrul Secției 4 au fost sesizaţi cu privire la dispariţia lui PAVEL COSTEL, de 50 de ani, din municipiul Constanța.
Poliţişti din cadrul Secției 4 au fost sesizaţi cu privire la dispariţia lui PAVEL COSTEL, de 50 de ani, din municipiul Constanța.
La data de 6 ianuarie a.c., acesta ar fi trebuit să revină în țară după o plecare în străinătate, însă nu s-a întors la domiciliu până în prezent.
SEMNALMENTE Înălţime 1,70 m., greutate 90 de kilograme, ochi căprui, față ovală.
Cetăţenii care pot furniza orice informaţii în legătură cu această persoană sunt rugaţi să contacteze Secția 4 Poliție tel.0241.502.467. sau Dispeceratul I.P.J. Constanța, tel.0241.611.364.
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 15:50 - Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:52 - Bogdan Hossu spulberă noua lege a salarizării. ”Sporurile pentru condițiile de muncă au scăzut” -VIDEO
- 13:24 - Cristian Mungiu a câștigat un premiu important la Cannes, cu filmul Fjord
- 11:27 - Trei coliere de aur de peste 300 de grame şi vechi de 3000 de ani, descoperite în Prahova
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News














