Beție și scandal în plină stradă. Trei persoane au ajuns la spital

Beție și scandal în plină stradă. Trei persoane au ajuns la spital
Scandal monstru pe o stradă din Ovidiu, județul Constanța. Un bărbat și două femei au ajuns la spital, iar patru persoane au fost duse la audieri.
Scandal monstru pe o stradă din Ovidiu, județul Constanța. Un bărbat și două femei au ajuns la spital, iar patru persoane au fost duse la audieri.
Ieri, în jurul orei 20:30, polițiști din cadrul Poliției orașului Ovidiu au fost sesizați, prin apel 112, cu privire la faptul că, pe strada Coralilor din orașul Ovidiu, are loc un conflict spontan între mai multe persoane.Polițiștii au identificat persoanele care ar fi avut un conflict spontan, pe fondul băuturilor alcoolice.
4 bărbați au fost conduși la sediul Poliției orașului Ovidiu, pentru continuarea cercetărilor. De asemenea, 3 persoane (un bărbat și 2 femei) au fost transportate la spital pentru acordarea de îngrijiri medicale.
La fața locului au fost prezenți și luptători din cadrul Serviciului pentru Acțiuni Speciale și polițiști locali.
În cauză a fost întocmit un dosar de cercetare penală.
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 09:11 - A doua zi de Paște: Semnificația și Darul Învierii. Ce spun Sfinții Părinți
- 19:58 - Donald Trump ridică tonul după eșecul negocierilor: „Aș putea distruge Iranul într-o singură zi”
- 19:08 - Vladimir Putin intră în joc: vrea să medieze pacea SUA–Iran după eșecul negocierilor istorice
- 17:29 - Donald Trump anunță blocada Strâmtorii Ormuz: „Începând de acum!”
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News











