Advertising
TANCZOS BARNA: INSTITUȚIILE CARE AU FĂCUT ANGAJĂRI ILEGALE TREBUIE SĂ DISPONIBILIZEZE PERSONAL

TANCZOS BARNA: INSTITUȚIILE CARE AU FĂCUT ANGAJĂRI ILEGALE TREBUIE SĂ DISPONIBILIZEZE PERSONAL
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 2 iun. 2025, 20:35
Ministrul Finanțelor a declarat că instituțiile care au făcut angajări contrar legii trebuie să recurgă la disponibilizări pentru a se încadra în bugetul aprobat pentru cheltuielile de personal
Citește și
- 17:14Primele declarații ale lui Ciprian Ciucu după ieșirea de la DNA: „Nu am nimic de ascuns”
- 16:32Mohamad Murad (AUR): „Ultimele variante sunt ori guvern de uniune națională, ori alegeri anticipate” – declarații în exclusivitate la Realitatea Plus
- 16:02Rusia ar putea direcționa aproape jumătate din buget către război. Cheltuielile militare ar urma să crească drastic
- 15:30Grindeanu respinge varianta unui guvern minoritar PNL: „Cu ce voturi trece?”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News

























