Advertising
Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă

Primul oraș din țară care introduce radare fixe. Șoferii vor primi amenzile prin poștă
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 16 mar. 2026, 11:39
Timișoara devine primul oraș din România care introduce radare fixe integrate în sistemul național e-Sigur. Șoferii surprinși depășind limita de viteză vor primi amenzile direct acasă, prin poștă.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 13:28CCR a respins sesizarea lui Nicușor Dan privind legea cotelor pentru ursul brun. Dublarea numărului de exemplare care pot fi extrase, liberă
- 12:34Predoiu, reacție după tensiunile din PNL: „Nu voi contesta o eventuală excludere”
- 12:29EASA avertizează companiile aeriene să evite spațiul aerian din Iran, Irak și Liban
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News


























